Soutěž Jaro v koMixu

Hlasování o nejlepší strip na téma Jaro (nejen literární) ukončeno.

Od čtvrtka 29. března do středy 4. dubna probíhalo online hlasování, do kterého se zapojilo celkem 91 hlasujících. O knižní ceny se podělí čtyři soutěžící, kteří získali největší počet hlasů:

1. místo Kristýna Šimková strip č. 4 (26 hlasů)

2. místo Karolína Hřibová strip č. 10 (13 hlasů)

3. místo Lukáš Zvolský strip č. 8 (12 hlasů) + Štěpánka Košárková strip č. 14 (12 hlasů)

Všechny doručené stripy si můžete prohlédnout v galerii.

 

Ceny byly výhercům slavnostně předány dne 12. 4. 2012 na vernisáži výstavy plakátů Komiks, Manga & spol., která probíhala v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně (Dům umění).

Ve středu 4. 4. 2012 bylo na první akci Literárního jara s Danem Jedličkou za účasti diváků vylosováno 7 hlasujících, kteří rovněž obdrželi knižní odměnu.

 

Dan Jedlička losuje výherce

 

 

5. března 2012

Zapojte se do soutěže o nejlepší strip na téma Jaro (nejen literární). Stripy můžete tvořit vlastnoručně nebo použít některý z online nástrojů (Stripgenerator, PixTon, ToonDoo apod.).

Soutěž proběhne v termínu od 5. do 26. března. Stripy posílejte na emailovou adresu info@literarnijaro.cz, v případě použítí online nástrojů stačí zaslání odkazu s kontaktními údaji. Po uzávěrce soutěže bude spuštěno online hlasování o nejlepší strip (od 29. 3. do 4. 4.).

Vítězové budou vyhlášeni v rámci festivalového programu 12. dubna, jehož hostem bude například úspěšná autorka komiksů Lucie Lomová. První tři autoři s největším počtem hlasů budou odměněni knižními cenami.

Jaro v koMixu – pravidla a podmínky soutěže

 

Dotazy k soutěži

Veronika Takácsová, email: takacsova@kfbz.cz